Kayseri Şehir ve Firma Rehberi

KAYSERİ SANAYİ VE TİCARET REHBERİ

Kuruluş Amacımız

Kayseri Firma Rehberi olarak hedefimiz:

Profesyonel firma tanıtım ve reklam modelini, daha kolay anlaşılabilir görsel bir tasarım ile buluşturarak rehberkayseri.com, rehberkayseri.net ve rehberkayseri.org çatısı altında, Kayseri'de iştigal eden imalat, satış veya hizmet sektöründeki firma kitlesini "web'de aran bulun" yöntemi ile, kişi veya firma profili olarak tanıtmak (kayıt altına almak) metodu ile sizleri internete taşıyarak müşteri potansiyelinizi artırmaktır.

EN GENİŞ TANITIM SİSTEMİ

Kayıt esnasında firma adres bilgilerinizin yanı sıra, varsa firma profiliniz veya firma tarihiniz, sizin belirleyeceğiniz bir özgeçmiş ile sitemizdeki size özel ara sayfalara tarafımızca eklenir.

Firmanız idealleriniz doğrultusunda web'deki yerini alarak sitemizde temsil edilir. Not: Aynı anda 3 (üç) sitemizde de aktif bilgileriniz yer alır..!

Kayıt ile Kazanacaksınız..!

İnternette reklam, dar bi alanda yapılan reklamın aksine sizi daha yüksek ufuklara taşımanın en kolay yoludur. Çünkü artık çağımızın gereği teknolojinin gerçeği internet, artık yok denecek kadar her evde ve her iş yerine kullanılabilir hale geldi. Bunun neticesinde artık ihtiyaç duyan herkes, oturduğu masa başından çalışacağı veya iş yaptıracağı firmaları kolaylıkla bulabilir hale geldi. Bu reklam ağı tüm dünya tarafından kullanılmakta ve bunun sonucunda yeni müşteriler ve yeni ufuklar kazanılmaktadır.

Farkımız: Size özel hazırlanan ara sayfanızda firmanıza ait onur, teşekkür belgeleri ve varsa iso belgelerinizi en geniş bir şekilde sergileme imkanı ve firma özgeçmişiniz ile "Logo ilaveli" (komple) tanıtımınız. Ayrıca, tüm bunlara ilave olarak, isterseniz düşük bir ücret ile alanında tek reklam modeli "slayt start" ile kartvizitleriniz anasayfamızda yayınlanır..!

Firma kayıt işleminiz gerçekleştikten yaklaşık 2 (iki) ay sonra, otomatik olarak Google ve dünyaca ünlü birçok arama motoru tarafından bilgileriniz kayıt edilir ve arama motorlarında, firma ismi, sektör alananı veya ilgili alanlarda arandığınızda rehberkayseri.com, rehberkayseri.net ve rehberkayseri.org'da otomatik olarak bulunma kolaylığı yaşarsınız.

REKLAM ALANI YÖNETİMİ

Sitemizdeki reklam alanları: 1-) Ana ve Ara sayfalar dahil resimli üst reklam alanı. 2-) Ana sayfa üst orta resimli, anlatımlı ve sitenize link yönlendirici reklam alanı. 3-) Ana sayfa sağ resimli reklam alanı. 4-) Ana sayfa sol orta 6 adet resimli ve sitenize link yönlendirici reklam alanı, 5-) Ayrıca, sitemiz altında tanıtıcı, sitenize yönlendirici reklam linklerimiz bulunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz...

FİRMA / ŞİRKET KARTVİZİT YERLEŞİM ALANI

   

 

Kayıt Neden 2. Şahıslar Tarafından Yapılamaz ?

Firma kayıt sistemimize 2. şahısların erişimi engellenmiştir. Sebebi, firma tanıtımının profesyonel bir şekilde yapılması ve sistemdeki bilgilerin asla zarar görmeden sanal ağ'da güncellenmesi ve yayımlanması, dolayısıyla 2. ve 3. şahısların bilgisayar sistemlerini virüs, trojan gibi tehlikelerden korumak ve sitemiz alt yapısını ilk günkü gibi ayakta tutmaktır. Firma kaydınız için buraya tıklayabilirsiniz...

Firma Kaydı ile Müşteri Potansiyelinizi Artırın!

image

Firmanızı firma listeleri sayfamıza kayıt yaptırarak müşteri potansiyelinizi artırabilir ve internet'te daha kolay bulunabilirsiniz...

Firma Listeleri Kayırları
Firma Reklam Modelleri

Kısa süreliğine, tek ödeme ile sınırsız firma kayıt..!
Güneşten Elektriğin Adı: Günerji - Güneşten Elektrik ve Aydınlatma Sistemleri